#1 2008-07-27 19:37:28

uNnAmEd^^

Admin/*[PCAP]*

6478958
Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 15
Punktów :   

Porządek forum ;d

Postanowiłem zrobić porządek z tym forum ;d korzystając m.inn. z okazjii, że admin wyjechał ;d bo coś mi tam wspominał żebym nie niszczył jego pracy z forum ;d napisze tu co zmieniam a wy komentujcie czy na dobre (może mnie tak nie zjedzie jak przyjedzie ;d)

Zmienione:
- domyślna ranga na "Nowy/Nieznajomy", bo wcześniej każdy kto się rejestrował był automatycznie "Qmplem"
- nowa grupa użytkowników "Klanowicze" z tytułem "[PCAP]", żeby każdy wiedział na forum kto jest w klanie, kolor grupy na czerwony
- nowa grupa administratorzy, kolor żółty żeby każdy wiedział kto zarządza forum w razie problemów
- zmiana nicka admina z "czerwik" na Czerwik/player>>>qaz żeby było wiadomo kto jest szefem klanu
- uaktualnienie INFO na stronie głównej

W planie:
- Wywalenie ze strony głównej tych filmików bo komu to potrzebne i wogule długo się ładuje (ale nie będe na razie zmieniał bo są to w pocie czoła wyszukane w necie filmiki Czerwika);d zresztą po co jest na forum temat "Śmieszne filmiki??" xD
-  wywalenie z kategorii "GRY" po kolei tych wszystkich FORÓW z nazwami gier i założenie 1 FORA na którym będą rożne TEMATY z nazwami gier (nie wiem jak to jest z tymi moderatorami więc nie ruszam)
- co do filmiku "jak strzelać przez ściany w de dust2" nie wiem po co to bo żeby tego użyć trzebaby widzieć przez ściany no chyba że ktoś wywala magazynek strzelajac w ściane w nadziei że ktoś tam stoi


Prosze wszystkich o:
- podanie nr gg do profilu (przydadzą się do zgadania się na jakim servie kto gra, żeby jak najwiecej grać razem)
- używanie opcji "EDYTUJ" posta a nie spamowanie ;d


Pzdr.  [PCAP]uNnAmEd^^

Offline

 

#2 2008-07-27 20:51:39

Maxi

[PCAP]

5619715
Zarejestrowany: 2008-07-21
Posty: 74
Punktów :   

Re: Porządek forum ;d

- strona głowna napisane jest "Buy time - 1,5min" - to chyba nieprawda ;d

to jest prawda


pzdr *[PCAP]* Maxi "...Kiedyś trzymałem w ręku lejce od tego zaprzęgu Byłem panem swego rytmu i charakter nadawałem tempu...(cos tam bylo xD)....Dzisiaj już nie mogę se pozwolić muszę gonić By nie wypaść ze stawki..." itd jak ktos chce przesłuchac pisac

Offline

 

#3 2008-07-28 11:01:20

uNnAmEd^^

Admin/*[PCAP]*

6478958
Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 15
Punktów :   

Re: Porządek forum ;d

półtora minuty na kupowanie? na początku rundy? na pewno? ;d


Pzdr.  [PCAP]uNnAmEd^^

Offline

 

#4 2008-07-28 12:56:24

Maxi

[PCAP]

5619715
Zarejestrowany: 2008-07-21
Posty: 74
Punktów :   

Re: Porządek forum ;d

ta


pzdr *[PCAP]* Maxi "...Kiedyś trzymałem w ręku lejce od tego zaprzęgu Byłem panem swego rytmu i charakter nadawałem tempu...(cos tam bylo xD)....Dzisiaj już nie mogę se pozwolić muszę gonić By nie wypaść ze stawki..." itd jak ktos chce przesłuchac pisac

Offline

 

#5 2008-07-28 18:10:43

uNnAmEd^^

Admin/*[PCAP]*

6478958
Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 15
Punktów :   

Re: Porządek forum ;d

nie chodzi mi czy prawdą jest, że tak pisze na str. głównej tylko czy prawdą jest,że rzeczywiście się tyle czeka na servie v^^v


Pzdr.  [PCAP]uNnAmEd^^

Offline

 

#6 2008-07-28 18:29:51

Maxi

[PCAP]

5619715
Zarejestrowany: 2008-07-21
Posty: 74
Punktów :   

Re: Porządek forum ;d

lol nie o to chodzi xD to jest czas jaki mozesz kupowac nie czas na ktorym niemozesz sie ruszac xD


pzdr *[PCAP]* Maxi "...Kiedyś trzymałem w ręku lejce od tego zaprzęgu Byłem panem swego rytmu i charakter nadawałem tempu...(cos tam bylo xD)....Dzisiaj już nie mogę se pozwolić muszę gonić By nie wypaść ze stawki..." itd jak ktos chce przesłuchac pisac

Offline

 

#7 2008-07-29 12:54:41

uNnAmEd^^

Admin/*[PCAP]*

6478958
Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 15
Punktów :   

Re: Porządek forum ;d

aha xd no tak nie Freeze tylko Buy xD miesza mi sie to


Pzdr.  [PCAP]uNnAmEd^^

Offline

 

#8 2008-07-29 13:45:01

Maxi

[PCAP]

5619715
Zarejestrowany: 2008-07-21
Posty: 74
Punktów :   

Re: Porządek forum ;d

to niech ci sie nie myli


pzdr *[PCAP]* Maxi "...Kiedyś trzymałem w ręku lejce od tego zaprzęgu Byłem panem swego rytmu i charakter nadawałem tempu...(cos tam bylo xD)....Dzisiaj już nie mogę se pozwolić muszę gonić By nie wypaść ze stawki..." itd jak ktos chce przesłuchac pisac

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zadania.pun.pl www.najlepszebeagle.pun.pl www.eaa.pun.pl www.pfserver.pun.pl www.bleachmaster.pun.pl